O NAS
WITAJ,

Kilkadziesiąt kilometrów od Krakowa, w środku jednego z najpiękniejszych polskich parków narodowych, mamy dla Ciebie szczególną ofertę, zachęcającą do odwiedzin naszego zajazdu. Wiemy, jak różne są potrzeby naszych Gości, dlatego staramy się wyjść naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom, a nasze podejście do każdego z odwiedzających, przepełnione jest troską i starannością, aby czas spędzony u nas na długo został zapamiętany.

POKOJE
DBAJĄC O PRZYTULNĄ ATMOSFERĘ

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje z pełnym wyposażeniem. Zaaranżowaliśmy je z myślą o stworzeniu komfortowego, eleganckiego i przytulnego miejsca, potrzebnego do wypoczynku. Nasz zajazd to idealne miejsce do pobytów krótko i długoterminowych, podczas których postaramy się, abyście poczuli się jak w domu.

czytaj więcej >

RESTAURACJA
SMACZNIE I Z POMYSŁEM

Jeżeli szukasz miejsca w którym dbałość o smak oraz świeżość serwowanych potraw stawiana jest na pierwszym miejscu- zapraszamy! Oferujemy tradycyjną polska kuchnię, oparta na produktach najwyższej jakości, które stanowią podstawę dobrze przygotowywanych dań. Bogate menu, sezonowe oferty, pyszne desery oraz różnorakie napoje z pewnością zadowolą każdego naszego Gościa.

czytaj więcej >

OFERTA
W TROSCE O TWÓJ CZAS

Planujesz przyjęcie rodzinne lub imprezę firmową z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu pięknego krajobrazu? Zorganizuj je razem z nami. Twój wyjątkowy dzień, stanowi dla nas źródło inspiracji i pomysłów, które wyrażamy w każdym detalu przygotowywanej z myślą o Tobie uroczystości. Przyjęcia w eleganckim wydaniu, luźne spotkania towarzyskie oraz sezonowe akcje takie jak imprezy okolicznościowe , pozwolą każdemu odnaleźć to czego potrzebuje oraz fantastycznie spędzić wolny czas.

czytaj więcej >

OKOLICA
PRZYJEDŹ, SKORZYSTAJ, POWRÓĆ

Najmniejszy park narodowy w Polsce zaskoczy Cię mnóstwem atrakcji, a jego różnorodność dostarczy odwiedzającym niezapomnianych wrażeń i wspomnień. Poszukiwacze śladów historii, miłośnicy sielankowego, wiejskiego klimatu, pasjonaci wędrówek pieszych i rowerowych, turyści indywidualni, rodziny, grupy zorganizowane- jednym słowem – Ojcowski Park Narodowy to idealne miejsce dla Was.

czytaj więcej >